Zobrazit košík   

SIPMA PS 1235 PIONIER s řezáním

SIPMA PS 1235 PIONIER s řezáním
SIPMA

SIPMA PS 1235 PIONIER s řezáním

Svinovací lis s pevnou komorou SIPMA PS 1235 PIONIER určený ke sběru a lisování sena i senáže. Dokonale svinuje také slámu.

Válcová svinovací komora o rozměru 1,2 x 1,25 m je vybavena 17 odolnými válci o průměru 232 mm, které zaručují vysoký stupeň slisování balíku v komoře, nezávisle na daných podmínkách.

Palubní počítač signalizuje správnou funkci neuralgických prvků lisu, určuje rovnoměrnost naplnění komory, automaticky spouští vázání, zobrazuje momentálně prováděnou operaci, uvolňuje brzdu vázání pro usnadnění spuštění vázání, zobrazuje počet svinutých balíků.

Použití 11 řezných nožů zajišťuje větší zhutnění balíku – cca 15 - 20%, zajišťuje optimální podmínky pro senážování a vylepšuje ekonomiku sběru. Systém snadné demontáže vybraných nožů umožňuje rychlou regulaci délky řezaného materiálu díky změně počtu nožů (materiál seřeže na délku od 10 cm).Je zde rovněž možnost hydraulického schování řezných nožů v případě lisování bez řezání.

Individuální jištění nožů proti přetížení chrání řezání před kameny nebo jinými tělesy, které by ho mohly poškodit(nože se odklápí) a prodlužuje životnost stroje.

Systém „Nonstop” vedení a napínání řetězu (řetěz se během vykládky balíku nezastaví) prodlužuje životnost stroje. Použití zesílené konstrukce řetězu garantuje delší práci a umožňuje přenos vyššího zatížení.

Synchronizovaná mechanická blokáda je garancí současného zavření obou zámků komory, díky čemu lze dosáhnout vyššího stupně stlačení.

Rotační podávací a rozdružovací soustava výrazně zvyšuje podávání materiálu, chrání stroj před ucpáním a zvyšuje jeho výkon.

Teleskopický homokinetický kloubový hřídel s automatickou spojkou zvyšuje pracovní pohodlí, umožňuje provádění ostrých zatáček bez vypínání stroje, zvyšuje jeho životnost a výkon.

Automatické ovinutí balíků s možností naprogramování počtu ovinutí, umožňuje použití sítě o šířce 1,3 m a délce do 4500 m.


Model  PS 1235 PIONER
Šířka sběrače mm 2000
Typ komory   válcová
Rozměry svinovací komory
Šířka mm 1200
Průměr mm 1250
Blokáda komory   mechanická
Počet řezných nožů ks 11
Požadovaný příkon kW (HP) 60 (82)
Vybavení
Teleskopický kloubový hřídel   ANO
Vázání do sítě   ANO
Řezání   ANO
Elektronický spouštěč vázání s palubním počítačem   ANO
Automatické mazání   na přání
Kola 500 / 50 – 15,5   na přání
Kola 400 / 60 - 15,5 (široké pneu)   ANO
Rozměry
Délka mm 4300
Šířka mm 2550
Výška mm 2500
Hmotnost  kg 2990

Žádné soubory ke stažení.

Poslat stránku e-mailem
E-mail příjemce:
Text:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Dotaz k produktu

Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám, rádi Váš dotaz co nejdříve zodpovíme.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Telefon:
Otázka:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Nahoru