Zobrazit košík   

HORTUS

HORTUS
Zetor, a.s.

Motor

Zetor Hortus plně využívá svoji sílu díky nejlepším možné kombinaci výkonu motoru a hmotnosti traktoru. Motor vyniká nízkou spotřebou paliva, spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí.

Převodovka
Zetor Hortus je vybaven 4 rychlostní hlavní převodovkou se 3 rozsahy a redukční skupinou. To dává dohromady 24 rychlostí vpřed a vzad. Pro každou práci lze zvolit odpovídající převod. Hortus CL disponuje mechanickou reverzací. Hortus HS je pro zvýšení komfortu obsluhy vybaven hydraulickým reversorem (PowerShuttle).

Odolná náprava a snadná ovladatelnost

Odolná přední náprava umožňuje plný přenos výkonu motoru při zajištění dlouhé životnosti. Společně s lehkým řízením s posilovačem minimalizuje únavu obsluhy  a zajišťuje traktoru Zetor Hortus vynikající manévrovatelnost a velmi malý poloměr otáčení.

Hydraulika
Tříbodový závěs kategorie 2 se zvedací silou až 1937 kg umožňuje využití široké škály nesených zařízení. Traktor je vybaven čtyřmi hydraulickými výstupy pro ovládání příslušenství.

Kabina
Kabina je prostorná s ergonomicky uspořádanými pákami, ovladači a joystickem pro čelní nakladač. Traktor je standardně vybaven účinnou klimatizací. Přístrojová deska s digitálním displejem zobrazuje základní provozní informace. Odpružené sedadlo minimalizuje přenos vibrací na řidiče a nabízí pohodlné a prostorné místo k sezení.

Technický popis
výkon motoru (koní) 67
výkon motoru (kW) 50
jmenovité otáčky (min.)
2200
převodovka
mechanická nebo elektrohydraulická reverzace
nosnost zadního závěsu (kN) 19
výkon čerpadla hydrauliky (l/min.) 39,1

Poslat stránku e-mailem
E-mail příjemce:
Text:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Dotaz k produktu

Máte dotaz k tomuto produktu? Napište nám, rádi Váš dotaz co nejdříve zodpovíme.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Telefon:
Otázka:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Aktuality

Zobrazit všechny

Nahoru