Zobrazit košík   

N&N KOŠÁTKY na TechAgru 2016

29.2.2016

Rodinná firma ze Středočeského kraje, která se na trhu pohybuje již od roku 1992, Vám i letos představí průřez svým sortimentem na tradičním místě a to v pavilonu P v těsné blízkosti vystavovatelů Zetor a Kubota, které v našem regionu zastupujeme. Všechny návštěvníky srdečně zveme k navštívení našeho stánku!

Na co se můžete na stánku N&N KOŠÁTKY těšit?

SaMASZ

Firma SaMASZ byla založena rok 1984. Díky neustálým investicím do rozvoje a modernizace strojů a vysoce kvalifikovaného personálu jsme získali pozici největšího polského a jednoho z předních evropských výrobců zemědělských a komunálních strojů.


Na našem stánku rozhodně můžete hledat dvoustranný diskový žací stroj SaMASZ GigaCUT 941 STH se záběrem 9,4 metrů, vybavený prstovým kondicionérem a pásovými dopravníky na středový řádek.

Stroj SaMASZ GigaCUT se úspěšně pokusil o zápis do Guinessovy knihy rekordů a to v „disciplíně“ co největší posečené plochy za 8 hodin práce. Zní skoro neuvěřitelně, že za 8 hodin bylo posečeno téměř 100 ha plochy (96,3 ha).

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=8eHeYIa6mG0

Novinkou roku 2016 je dvourotorový shrnovač na středový řádek SaMASZ Z2 840 se záběrem 8,4 metrů. Dvourotorové shrnovače píce jsou charakterizovány vysokou kvalitou sklizně díky aplikaci mechanismu s podélným a příčným kopírování terénu pro získání čistého shrnování píce.

Z komunální sféry Vám představíme také novinku a to předsazené příkopové rameno SaMASZ KWT 651. Předsazení ramene je velice příjemné pro obsluhu, kdy obsluha vidí rameno vedle traktoru a nikoli za ním.

Ze sortimentu výrobce kejdovačů a cisteren Meprozet si Vám dovolíme představit cisternu o objemu 12.000 litrů s úpravou na převoz kapalných hnojiv DAM, natáčecí zadní nápravou, odpruženou ojí a spoustou další doplňkové výbavy.

Výrobce dopravní techniky UMEGA Vám představí novinku v podobě skořepinového tandemového návěsu SPC14 s nosností 14 t. Jedná se o nové provedení korby při sklápění dozadu s minimálním počtem svárů.

Budeme se na Vaši návštěvu těšit!

Navíc nabízíme zákazníkům vstupenku za zvýhodněnou cenu při registraci pomocí voucheru.

Promo kód: Z7RTKXGN6G


Postup registrace:


• Jděte na stránky www.bvv.cz/techagro

• Klikněte na banner REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ

• Vyberte veletrh podle voucheru

• Zadejte promo kód z dolního rohu voucheru

• Vyplňte zobrazený formulář a zaplaťte online


Elektronickou vstupenku obdržíte e-mailem.


V případě problémů s registrací vstupenky volejte na

Helpdesk, tel.: +420 541 152 923.


Pozvánka na TechAgro 2016

Tým společnosti N&N KOŠÁTKYDalší aktuality

Zemědělec roku 2017

9.11.2017

Zemědělec roku 2017
Naše firma je tradičně partnerem soutěže Zemědělec roku pro Liberecký kraj. Letos se Zemědělcem roku 2017 pro Liberecký kraj již po třetí za sebou stala firma Agrojilm s.r.o. z Jilemnice. Gratulujeme.

více...

Ocenění UMEGA

6.10.2017

Ocenění UMEGA
Ocenění od firmy UMEGA za prezentaci a prodejní výsledky v ČR pro naší firmu.

více...

Ocenění ČSOB Leasing

19.2.2017

Ocenění ČSOB Leasing
Nejvíce uzavřených smluv při prodeji traktorů financovaných přes ČSOB Leasing za rok 2016. Děkujeme za toto ocenění, kterého se nám dostalo od společnosti ČSOB Leasing, která je jedničkou v ČR nejenom ve financování zemědělských strojů.

více...

Ocenění ZETOR PRODEJCE ROKU 2016

17.2.2017

Ocenění ZETOR PRODEJCE ROKU 2016
Firma N&N KOŠÁTKY minulý týden obdržela v rámci výroční konference Zetor ve Valticích ocenění ZETOR PRODEJCE ROKU 2016. Tohoto ocenění si nesmírně vážíme a děkujeme tímto především Vám zákazníkům i zaměstnancům firmy. Již od roku 2003 patříme mezi nejlepší prodejce značky ZETOR v ČR. Tyto ocenění nás neustále posouvají vpřed a snažíme se být profesionální rodinnou firmou, poskytovat naše služby...

více...

SIPMA

2.2.2017

SIPMA
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám tímto oznámit, že naše firma se stala od 1. 2. 2017 akreditovaným dovozcem značky SIPMA pro ČR. V případě zájmu o tuto techniku se na nás můžete obracet a rádi Vám vypracujeme nabídku. Kompletní nabídku těchto strojů naleznete v odkazu závěsná technika/sipma na našich stránkách. Součastným majitelům strojů SIPMA nabízíme zajištění servisu našimi vyškolenými techniky...

více...

ZETOR NEWS - prosinec

16.12.2016

ZETOR NEWS - prosinec
Vážené kolegyně, vážení kolegové,milí distributoři, dealeři a obchod ní partneři, rok 2016 se pomalu blíží ke svému konci a k vám se dostává poslední letošní číslo ZETOR NEWS. Reflektujeme v něm to nejdůležitější, co se za poslední dobuudálo. Dočtete se v něm, kterých výstav jsme se s našimi traktory účastnili, onovinkách...

více...

Nový MAJOR HS, vánoční dárek od ZETORU

13.12.2016

Nový MAJOR HS, vánoční dárek od ZETORU
Nový MAJOR HS, vánoční dárek od ZETORU Brno, 12. prosince 2016 – Do Vánoc zbývá ještě několik dní, společnost ZETOR TRACTORS a.s. však již nyní nadělila zemědělcům a farmářům předčasný dárek. Představila zbrusu nový model traktoru nazvaný MAJOR HS. Nový stroj rozšiřuje modelovou řadu MAJOR a splňuje požadavky náročnějších zákazníků, kteří hledají u této kategorie strojů větší komfort a nízké...

více...

Zemědělec roku 2016

2.12.2016

Zemědělec roku 2016
Naše firma se opět v letošním roce stala partnerem soutěže Zemědělec roku 2016 pro Liberecký kraj. Gratulujeme tímto firmě Agrojilm s.r.o. z Jilemnice, která se stala vítězem v této kategorii.

více...

Zetory pro Lesy hl. m. Prahy

2.12.2016

Zetory pro Lesy hl. m. Prahy
Tento týden naše firma předala 3ks traktorů Zetor Proxima Power 110 u našeho významného zákazníka Lesy hl. m. Prahy.

více...

Modernizované traktory Zetor PROXIMA

27.10.2016

Modernizované traktory Zetor PROXIMA
ZETORpředstavuje modernizovanou modelovou řadu PROXIMAKalisz, Brno, 26. října 2016 – Modernizované motory a upravenýdesign, to vše právě přináší rodina modernizovaných traktorů modelové řadyPROXIMA. Světová premiéra strojů proběhla v Polsku u příležitostislavnostního představení nového sídla.Nabídku strojů o výkonech od80 do 120 koní pokrývá v ZETORU modelová řada PROXIMA. Tato modelová řadaprošla modernizací, a zákazníci tak mají možnost vybrat si vylepšené stroje.K...

více...


Stránky:  1 
Stránka 1 z 1

Nahoru