Aktuality
Zetor Forterra 140 HSX - otestuj mě
25. 3. 2021

Vážení zákazníci, spouštíme akci "OTESTUJ MĚ" - máme pro Vás připraveny 2 ks testovacích traktorů Zetor Forterra 140 HSX - odpružená náprava, bezkonkurenční provozní náklady. Zájemci o testování si mohou rezervovat termín na našich střediscích.
Zkušenosti našeho zákazníka se stroji Zetor + SIPMA + SaMASZ
4. 1. 2021

Tomáš Karafa začal v roce 2017 hospodařit v Mikulášovicích na Šluknovsku. V současnosti spravuje třicet hektarů trvalých travních porostů, které zajišťují krmivovou základnu pro jeho koně a ovce.
Celý článek o našem zákazníkovi si můžete přečíst zde.
SaMASZ a Fastrac na loukách
15. 9. 2020

Jak dopadlo předvádění nejvýkonější žací strojkombinace SaMASZ KDD 941 STH v agregaci s JCB Fastrac si můžete přečíst zde.
Míčová napaječka RACEK 1
CENA NA DOTAZ- Osvědčená jednomíčová napaječka pro skot i koně.
- Slouží k napájení skupin zvířat ve volných ustájeních, nebo na pastvinách,
- jejich konstrukce znemožňuje zamrzání napájecí vody a to bez potřeby přívodu el. proudu
Materiál: konstrukční zdravotně nezávadný polypropylen s polyuretanovou izolací
Další informace...Princip funkce:
- přívod vody k termonapáječce musí být veden v nezámrzné hloubce !!!
- voda přitéká z nezámrzné hloubky do termonapáječky a má teplotu 3 - 5 °C
- termonapáječka obsahuje polyuretanovou tepelně-izolační výplň, která spomaluje proces promrzání napaječky
- nežli stačí voda v termonapaječce vychladnout na bod mrazu 0°C, zvíře se napije a voda z nezámrzné hloubky 3 - 5 °C teplá přiteče do napáječky na stanovenou, původní hladinu
- rozhodujícím kritériem pro bezproblémovou funkci termonapaječky je počet kusů z ní napájených zvířat ( 1-místná až 30 ks, 2-místná 50-60 ks ) a jejich vahová kategorie, až v druhé řadě teplota okolního prostředí
Doporučení výrobce:
- přívod vody z nezámrzné hloubky do termonapaječky opatřit dostatečnou izolací, toto místo je vždy nejnáchylnější k zamrznutí, nikoliv voda v termonapáječce
- přívod ke každé termonapáječce opatřit uzaviratelným kohoutem, aby bylo možno uzavřít jednotlivé termonapáječky
- termonapáječku je vždy lepší umístit na vyvýšený soklík, sníží se tak znečišťování napájecí vody výkaly zvířat
Materiál: | Polypropylen |
Rozměr d × š × v (mm): | 720 × 421 × 430 |