Zobrazit košík   

Zetor Crystal 160 v AGRO Liblice

28.7.2016

Loňské léto přišel Zetor s novinkou, dlouho očekávaného siláka k neutahání s šesti válci pod kapotou. Slogan „LEGENDA SE VRACÍ“, který celé představení nového stroje doprovázel, vzbuzoval v nejednom zemědělcovi pocity nostalgie. Zetor Crystal se velice líbil i v podniku AGRO Liblice na Mělnicku, kde byl předveden nejprve v půdní fréze, v této agregaci dominovala síla motoru a také 4-rychlostní vývodový hřídel, jímž se dají v této agregaci snižovat provozní náklady. Následovala zátěžová zkouška traktoru v dopravě, agregace s návěsem o celkové hmotnosti 24.000 kg by měla být dostatečným testem. Opět jedinečná příležitost ukázat sílu motoru, ale především pohodlí a uživatelský komfort v kabině. Crystal obstál.

Společnost AGRO Liblice má svou produkci poměrně značně diversifikovanou, rostlinná výroba zaměřená na pěstování zeleniny, obilnin, cukrové řepy a kukuřice je však hlavní doménou. Součástí společnosti je také bioplynová stanice a kompostárna pro zpracování bioodpadů. Crystal by měl být využíván v dopravě (návěs/kejdovač), půdní fréze, bramborovém kombajnu, setí zeleniny, sklizeň píce a spoustě dalších prací.

Srdcem traktoru je šestiválcový motor Deutz o zdvihovém objemu 6,1 litru s čtyřventilovou technologií, plněn turbodmychadlem. Vysokotlaký systém vstřikování Common Rail je v traktorech Zetor novinkou. Krouticí moment je pak 739 Nm s převýšením 36%. Převodovka 30/30 s reverzací pod zatížením, třístupňovým násobičem krouticího momentu s možností automatického řazení. Přední hnaná náprava s nezávislým odpružením kol byl jeden z prvků, který se obsluhám líbil nejvíce, dodává odpružení celého traktoru nový rozměr a jízda se stává skutečně komfortní, zvláště v kombinaci s odpružením kabiny a sedadla řidiče. Na traktoru jsou celkem 4 okruhy zadní hydrauliky a jeden okruh je přiveden k čelnímu TBZ s vývodovým hřídelem. Kabina byla dovybavena komfortnější sedačkou s vyšší zádovou opěrkou pro pořádné chlapy, v tomto modelu je také snížena celková hlučnost v kabině oproti předchozím modelům.

Společnosti AGRO Liblice, přejeme jménem celé společnosti N&N KOŠÁTKY hodně úspěchu, zdaru, spokojenosti a desetitisíce naježděných motohodin s novým přírůstkem v traktorovém parku.

Tým společnosti N&N KOŠÁTKY.


Další aktuality

Den UNIA - aktivní předvádění strojů

5.4.2019

Den UNIA - aktivní předvádění strojů
Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili dne aktivního předvádění zemědělské techniky UNIA, který byl pořádán ve spolupráci s naším partnerem firmou POL-AGRO a Jahodárnou Vraňany. Na video z celé akce se můžete podívat zde:

více...

ROSTSELMASH

3.7.2018

ROSTSELMASH
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám tímto oznámit, že naše společnost od 1. 7. 2018 zastupuje značku ROSTSELMASH. Tímto krokem se sortiment námi nabízené techniky rozšiřuje o sklízecí mlátičky a řezačky. V případě zájmu o tyto stroje se na nás prosím obraťte, rádi Vám vypracujeme nabídku. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kolektiv N&N KOŠÁTKY.

více...

Středisko Slaný - nová adresa

1.5.2018

Středisko Slaný  - nová adresa
Upozornění pro naše zákazníky z okr. Kladno, Rakovník, Louny, Beroun, Praha - západ. Od 2.5. 2018 naleznete naše středisko ve Slaném na nové adrese: N&N KOŠÁTKY s.r.o. Dukelských hrdinů 1984 274 01, Slaný Tel. 724 869 321 – sklad ND Tel. 723 584 624 – servis Tel. 602 396 951 – prodej strojů e-mail: zc.yktasok-nn@ynals GPS: 50°2352517"N, 14°0677906"E...

více...

Prodáno 900 traktorů ZETOR

20.12.2017

Prodáno 900 traktorů ZETOR
Autorizovaný prodejce značky ZETOR, společnost N&N KOŠÁTKY s.r.o., dosáhl významného milníku, když dnes předal zákazníkovi v pořadí již 900. traktor ZETOR. Rodinná firma, kde se prodeji zemědělské techniky věnuje několik generací, nabízí traktory brněnské společnosti již 25 let. Jubilejním strojem, který převzala farma z oblasti Lužických hor na zámku v Liblicích, je FORTERRA HD 150. Traktor...

více...

Zemědělec roku 2017

9.11.2017

Zemědělec roku 2017
Naše firma je tradičně partnerem soutěže Zemědělec roku pro Liberecký kraj. Letos se Zemědělcem roku 2017 pro Liberecký kraj již po třetí za sebou stala firma Agrojilm s.r.o. z Jilemnice. Gratulujeme.

více...

Ocenění UMEGA

6.10.2017

Ocenění UMEGA
Ocenění od firmy UMEGA za prezentaci a prodejní výsledky v ČR pro naší firmu.

více...

Ocenění ČSOB Leasing

19.2.2017

Ocenění ČSOB Leasing
Nejvíce uzavřených smluv při prodeji traktorů financovaných přes ČSOB Leasing za rok 2016. Děkujeme za toto ocenění, kterého se nám dostalo od společnosti ČSOB Leasing, která je jedničkou v ČR nejenom ve financování zemědělských strojů.

více...

Ocenění ZETOR PRODEJCE ROKU 2016

17.2.2017

Ocenění ZETOR PRODEJCE ROKU 2016
Firma N&N KOŠÁTKY minulý týden obdržela v rámci výroční konference Zetor ve Valticích ocenění ZETOR PRODEJCE ROKU 2016 . Tohoto ocenění si nesmírně vážíme a děkujeme tímto především Vám zákazníkům i zaměstnancům firmy. Již od roku 2003 patříme mezi nejlepší prodejce značky ZETOR v ČR. Tyto ocenění nás neustále posouvají vpřed a snažíme se být profesionální rodinnou...

více...

SIPMA

2.2.2017

SIPMA
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám tímto oznámit, že naše firma se stala od 1. 2. 2017 akreditovaným dovozcem značky SIPMA pro ČR. V případě zájmu o tuto techniku se na nás můžete obracet a rádi Vám vypracujeme nabídku. Kompletní nabídku těchto strojů naleznete v odkazu závěsná technika/sipma na našich...

více...

ZETOR NEWS - prosinec

16.12.2016

ZETOR NEWS - prosinec
Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí distributoři, dealeři a obchod ní partneři, rok 2016 se pomalu blíží ke svému konci a k vám se dostává poslední letošní číslo ZETOR NEWS. Reflektujeme v něm to nejdůležitější, co se za poslední dobuudálo. Dočtete se v...

více...


Zobrazit starší

Aktuality

Zobrazit všechny

Nahoru