Technik prodeje náhradních dílů

Fascinuje Vás zemědělská technika?
Láká Vás dozvědět se o ní více?
Chcete dodat sílu zemědělským firmám či zemědělcům?
Hledáte firmu, kde se zaměstnanci navzájem znají, kde nebudete další bezejmenný zaměstnanec v řadě?
   
Jsme rodinná firma, která servisuje a prodává traktory a zemědělskou techniku. Zajišťuje dodávky náhradních dílů, odbornéporadenství a opravy.

Hledáme: PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO ZEMĚDĚLSKOU TECHNIKU. Náplní Vaší práce bude objednávání a dodávání náhradních dílů klientům, či jiného zboží, pomáhání klientovi správně volit nabídku z opravdu široké škály možností, a hledání řešení pro jejich otázky v oblasti techniky. Budete takovým poradcem, který zajistí objednání a dodání materiálu, a bude umět poradit. Předpokladem, aby Vás to bavilo a abyste byl úspěšný(á) je, že se zajímáte o techniku.Vaší výhodou budou dobré výsledky z předchozích činností (zaměstnání, u absolventů brigáda nebo praxe). Řidičský průkaz skupiny B (skupina T a E je výhodou). Uživatelské znalosti PC Chceme, abyste byl(a) úspěšný(á), a proto Vás maximálně podpoříme. Záleží, co umíte nebo co se naučíte.

Nabízíme: mzdu 30.000 - 35.000 Kč dle Vašich schopností, možnost firemního ubytování, různé benefity.

Zaujalo Vás to! Neváhejte nás kontaktovat!
Tel. 602 227 193 nebo zc.yktasok-nn@adebzensela

Aktuality

Zetor Forterra 140 HSX - otestuj mě

25. 3. 2021
Zetor Forterra 140 HSX - otestuj mě
Vážení zákazníci, spouštíme akci "OTESTUJ MĚ" - máme pro Vás připraveny 2 ks testovacích traktorů Zetor Forterra 140 HSX - odpružená náprava, bezkonkurenční provozní náklady. Zájemci o testování si mohou rezervovat termín na našich střediscích.

Žací trojkombinace SaMASZ GigaCUT v praxi

21. 1. 2021
Žací trojkombinace SaMASZ GigaCUT v praxi
Bratři pan Tomáš a Lukáš Hánovi ze společnosti BIOFARMA-HTL s.r.o. a jejich zkušenosti s žací trojkombinaí SaMASZ GigaCUT 941 STH. Celý článek k přečtení zde.

Zkušenosti našeho zákazníka se stroji Zetor + SIPMA + SaMASZ

4. 1. 2021
Zkušenosti našeho zákazníka se stroji Zetor + SIPMA + SaMASZ
Tomáš Karafa začal v roce 2017 hospodařit v Mikulášovicích na Šluknovsku. V současnosti spravuje třicet hektarů trvalých travních porostů, které zajišťují krmivovou základnu pro jeho koně a ovce. Celý článek o našem zákazníkovi si můžete přečíst zde:

SaMASZ a Fastrac na loukách

15. 9. 2020
SaMASZ a Fastrac na loukách
Jak dopadlo předvádění nejvýkonější žací strojkombinace SaMASZ KDD 941 STH v agregaci s JCB Fastrac si můžete přečíst zde: Fastrac a Samasz na loukách
Zobrazit všechny

Nahoru